Ballina Jeta Këngë malli për Muhamed Mustafanë – Ensar Sinani / VIDEO / freskirinore

Këngë malli për Muhamed Mustafanë – Ensar Sinani / VIDEO / freskirinore

58
0
SHPËRNDAJE

Një VIDEO (stream live) që u paraqit mbrëmë nga kryetari i FRM-së Mustafa Saliu, me titull Këngë malli për Muhamed Mustafanë këndon Ensar Sinani, ngjalli nostalgji dhe emocione të pa përshkruara , transmeton freskirinore.
Në rrjetet sociale falenderojnë Ensarin për këto ilahi të Bukura, në mes tjerash thuhet:”Një Organizim i pa parë nga Forumi i të Rinjëve Musliman, Allahu e shpërbleft Ensarin me të mira në kët Botë dhe Botën e Ahiretit për kto Ilahije të Bukra dhe Allahu gjithashtu e shpërbleft Mustafa Saliu me gjith të mirat në kët Botë dhe botën tjetër që na bëri me zemër dhe sy të ndjehemi si me qen me prindërit tan dhe të gjith Haxhit në Oborin e Xhamis së Pejgamberit Ton Muhamed Mustafas”,transmeton freskirinore.

Këngë malli për Muhamed Mustafanë

Posted by Mustafa Saliu on Tuesday, September 20, 2016

forumi haxh 2016 ensar sinani mustafa saliu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.