Ballina Kuize Këtë vit Kuizi oNline ”RAMAZAN 2016” në portalin Freskirinore nuk do të...

Këtë vit Kuizi oNline ”RAMAZAN 2016” në portalin Freskirinore nuk do të Zhvillohet, ja shkaqet!

64
0
SHPËRNDAJE

Na vjen keq sinqerisht, po të mbahej edhe këtë vit KUIZI oNLINE me fansat e portalit FreskiRinore.com, do ishte viti i 4-ër me rradhë që do organizonim, por me shpresë se në të ardhmen e afërt do jemi më të organizuar.

Stafi portalit freskirinore vendosi që këtë vit KUIZ ONLINE të mos zhvilohet, urojmë agjërim të lehtë dhe të pranuar in shaa Allah.!

Faleminderit,
Staff FR, 12.06.2016 , RAMAZAN 2016kuiz

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.