Ballina Jeta Kf Besa Dobërdoll filloj fazën pregaditore me ambicje të mëdha

Kf Besa Dobërdoll filloj fazën pregaditore me ambicje të mëdha

469
0
SHPËRNDAJE

 

Kf Besa Dobërdoll filloj fazën pregaditore me datën 12.02.2019 faza pregaditore do të zgjasë 4 javë ku janë të planifikuara dikund rethë 20 ushtrime dhe 4 ose eventualishtë 5 loja miqësore,ku gjatë ktyre lojave kontrolluese do të përzgjidhet edhe ekipi startues.Shpresoj qe të mos kemi lëndime dhe gjithcka te shkojë mirë u shpreh treneri i Kf Beses Rizvan Asani.
Arlind Jakupi Drejtori sportiv i Kf Besës-Kamë besimin se do ta arimë qëllimin që kemi pasur prej fillimit të sezonit,kemi lojtarë mjaftë kualitativ dhe kemi një ekipë kompakte.Sinimet tona janë inkuadrimi ne ligën e 2 perendim.Kemi pasur numër të madhë lojtarësh që kajnë qenë të interesuar për tu bashkangjitur ekipit.Jemi përforcuar vetëm me një sulmues.ju dëshirojë ekipit shëndet gjatë fazës pregaditore u shpreh Jakupi.
Me respekt nga stafi i KF BESËS

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.