Ballina Bota Kjo është faqja ku mund të zbuloni se cilat kompani janë përfshirë...

Kjo është faqja ku mund të zbuloni se cilat kompani janë përfshirë në “Dokumentet e Panamasë”

44
0
SHPËRNDAJE

Pas skandalit për fshehjen e taksave nga të pasurit e botës në llogaritë në det të hapur tashmë është publikuar edhe uebfaqja ku mund të shihen emrat dhe vendet për të cilët jeni të interesuar të dini nëse janë në mesin e tyre, shkruan arbresh.info.

Më herët është raportuar se nga Kosova nuk është asnjë emër ndërsa nga Shqipëria dhe Maqedoni ka.

Në këtë listë të dokumenteve të emëruara si “Dokumentet e Panamasë” gjenden rreth 320.000 kompani dhe truste në det të hapur.

Këtu keni linkun ku mund të bëni kërkimet tuaja./freskirinore

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.