SHPËRNDAJE

Me rastin e 10 Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës shumë qytetarë ia kanë mësy Shqipërisë.

Të njëjtit po presin me orë të tëra në pikën kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, shkruan Indeksonline.

Besohet se shumë kosovarë këtë festë kanë vendosur ta kalojnë jashtë vendit të tyre.

Kësisoj, mësohet se kolonat e automjeteve janë krijuar deri në 2-3 kilometra.

Më poshtë pamjet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.