Ballina Kuize LUAJ TANI – Kuiz Diturie °RAMAZAN 2014 – Pjesa e I-rë

LUAJ TANI – Kuiz Diturie °RAMAZAN 2014 – Pjesa e I-rë

2
0
SHPËRNDAJE

kuiz1fr[slickquiz id=12]

Emrat e FITUESVE i publikojmë në FB: KLIKO KETU 

Dhe keshtu, nqse e kalon fazen e pare te KUIZIT, do te del ky Rezultat: “URIMEEE, kalon në FINALE!!!“, do presesh LINKUN tjeter te KUIZIT i publikuar ne portal, ku te drejte pjesemarrje do kene vetem FINALISTET qe kaluan me sukses pjesen e I-re ose te II-te te KUIZIT, ku finalja do te zhvillohet ne netet e fundit te muajit RAMAZAN inshaAllah!

-Anasjelltas, nqse te del ky rezultat: “Na vjen keq! Provo pjesën e II-të!” ju nuk futeni ne finale dhe ju jepet mundesia te provoni ne pjesen e II-te(CLICK)*!

___

REZULTATET LIVE (KLIKO KETU)

08.07.2014/Rezultatet(Emrat e pjesemarresve) qe shkojne direkt ne FINALE:

1. Ilir zaimi 17/20
2.titto velanova 15/20
3.Visar Ademi 15/20
4 Faruk Ramadani 14/20
5.Hasan 13/20
6.Davud 12/20
Emrat e lartpermendur futen direkt ne finale dhe nuk kane nevoje te luajne ne PJESEN e II-te te KUIZIT!

*Pjesemarres te lartpermendur per me shume info , ju lutem kontaktoni STAFIN

 

Ne fund lajmi per FITUESIT e “KUIZIT RAMAZANI 2014” do publikohet ne portal, ku do u jepet dhurate edhe njekohesisht do u ndahet mirenjohje!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here