Ballina Bota Kuiz i Diturive Islame me xhematin e Xhamisë së Langenthalit(FOTO EKSLUZIVE freskirinore)

Kuiz i Diturive Islame me xhematin e Xhamisë së Langenthalit(FOTO EKSLUZIVE freskirinore)

54
0
SHPËRNDAJE

Ishte nje kenaqesi e vecant sot, sepse organizuam nje Kuiz i Diturive Islame (4 rubrika nga 20 pyetje) me xhematin e Xhamis se Langenthalit. Ku i falenderoj te gjithe ata qe moren pjese ne kuiz si dhe per durim e shprehur 2 oreshe :). Nje falenderim te vencant hoxhes Besir Emini i cili ka dhene nje kontribut te bujshem per kuizin gjithashtu e falenderoj edhe Hoxhen Irfan Abaz qe ishte ne komisionin e pikeve-shkruan Mixhit Osmani, transmeton Freskirinore.

Allahu u shperbleft te gjitheve… 🙂 Wes-selam

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.