SHPËRNDAJE

Në konflikt është përfshirë edhe Ish/Zv_ministri i PD dhe NënKryetari i Bashkisë së Tiranës në vitin 2011-2015 Eno Bozdo.

Kjo është fytyra e vërtetë e hienave
Phuu plehera mercenar…

Respekte për trimërinë e qytetarit…
Shkruan Edi Rama ne profilin e tij zyrta

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1575129622524616&id=449380068432916

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.