Ballina Jeta Lëndohet rëndë fëmiu, nëna kërkon ndihmë (FOTO)

Lëndohet rëndë fëmiu, nëna kërkon ndihmë (FOTO)

38
0
SHPËRNDAJE

Kjo nënë kërkon ndihmë, ja teksti i saj i shkruar nga vet ajo:

“Sot ne ket paradite duke pastruar berllogun nga shtepija  me.femijet emi pasi i dogjem mbeturinat papritmas djalit tim i ndodhi nje sprov inshaa Allah nuk i ndodh askujt kam nevoj per ndihm nuk ikam kushtet bani rahmet per femin qe tja letsojm ket.sprov kjo mund ti ndodh qdo kujt kush ka.munsi letem ndihmon kan pelsitur disa boca dhe ika lenduar 2 kembet..Nr.+37745.656.772”, përcjellë freskirinore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.