“Liqeni më i ri” në BOTË, liqeni i Çellopekut (VIDEO)

11
0
SHPËRNDAJE

Bota është pasuruar me një “liqen të ri” edhe atë në rajonin e Tetovës.

Bëhet fjalë për Liqenin e Çellopekut të krijuar pas dalje së Vardarit nga shtrati pas shirave të fundit dhe shkrirjes së borës, informon portali “tetova1”.

Sa do të qëndroj uji në këto hapësira afër fshatit Çellopek pritet të shihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here