Ballina Ilahi Lot dhe emocione, ilahija për mulla Jakupin min.53 (Video)

Lot dhe emocione, ilahija për mulla Jakupin min.53 (Video)

92
0
SHPËRNDAJE

Këtë javë mysafir ishte djaloshi që la pa fjalë me zërin e tij, Erjad Karpuzi.

Moderatori i emisionit i kishte premtuar Erjadit për realizimin e disa këngëve, dhe ai e mbajti fjalën.

Gjatë perfomimit të djaloshit, pati lot dhe emocione, ku Shpetimi u detyrua ta ndërpriste emisionin, sidomos gjatë këndimit të ilahisë për hoxhë rahmetli mulla Jakupin, minuta 53.

Për më shumë shikoni emisionin:

https://www.youtube.com/watch?v=7IJh0IqOkwM

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.