Ballina Bota ‘Luftë’, çfarë në të vërtetë ka ndodhur?

‘Luftë’, çfarë në të vërtetë ka ndodhur?

43
0
SHPËRNDAJE
Tifozët e Hertha Berlinit dhe Eintracht Frankfurt janë rrahur pas përfundimit të ndeshjes nëpër rrugët e kryeqyteti gjerman.
Pas fitores së djeshme të Herthas me rezultat 2-0 kundër Eintracht Frankfurtit janë nxehur gjakrat tek tifozët, ku mbas përfundimit të ndeshjes u përleshën mes veti, transmeton Tetova1.
U desht policia të intervenoj për të ndaluar situatën, ja pamjet nga kjo përleshje:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.