Ballina Dita e Xhuma-Project Lumturia nuk është në mall dhe pasuri por të besosh në Allahun...

Lumturia nuk është në mall dhe pasuri por të besosh në Allahun Një / VIDEO

38
0
SHPËRNDAJE

Ju sjellim ligjëratën e ditës së sotme 20.05.2016 të Xhumasë, projekt ky që realizohet në bashkëpunim me Xhaminë Hamza dhe gjitha Video ligjëratat i gjeni të vendosura nē portalin www.freskirinore.com
•••Ligjērues: Afet ef.BEADINI•••

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.