Ballina Jeta Nëna mban beben mbi ujë: Apeli i studentit që bëri xhiron e...

Nëna mban beben mbi ujë: Apeli i studentit që bëri xhiron e botës (Foto)

48
0
SHPËRNDAJE

Imagjinoni të shëtisni fëmijët tuaj në mëngjes, t’i ushqeni dhe vishni, të kapni bisht flokët e vogëlushes tua, të debatoni me vogëlushin tuaj për këpucët që duhet të veshë. Tani imagjinoni sikur, pak më vonë gjatë ditës së sotme, do t’ju duhet t’i vishni me jelekë noti, sepse do të shkoni nëpër ujëra që kanë marë jetët e shumë njerëzve…

image

Në fotografinë që po bën xhiro nëpër media dhe rrjete sociale shfaqet një nënë siriane, e cila përpiqet që të mbajë mbi ujë fëmijën e saj, pasi varka ku ndodheshin u fundos në Mesdhe.

® Mos i bëj vetëm ‘LIKE’ këtij postimi por SHPËRNDAJE pasi dikush mund të ketë nevojë ta lexoje sot!

|Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes pa kërkuar leje me shkrim| Të gjitha të drejtat e rezervuara © freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.