Ballina Jeta Maqedoni | Aplikoni për subvencione në bujqësi

Maqedoni | Aplikoni për subvencione në bujqësi

36
0
SHPËRNDAJE

Ministria e bujqësisë, pylltarisë dhe ekonomisë së ujërave, Njësia rajonale – Strugë, NJOFTON të gjithë bujqit dhe blektorët se paraqitja e kërkesave për të gjitha nën pikat për mbështetje financiare në bujqësi është në vijim e sipër dhe do të zgjasë DERI MË 15 SHTATOR 2017.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.