SHPËRNDAJE

Inspeksionet e tregut flejn gjumë!
Qytetarët kosovarë po rrezikohen seriozisht nga ushqimet që po blejnë në marketet tona.

Përveç mishit dhe disa produkteve të prishura, së fundmi edhe buka e mykur u servohet konsumatorëve kosovarë.

A.L. Informimi ka siguruar foto ku në marketin Emona City shitet bukë me afat të skaduar dhe të mykur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.