Ballina Jeta Meka gjatë haxhit, monitorohet me mbi 5000 kamera dhe 100 mijë forca...

Meka gjatë haxhit, monitorohet me mbi 5000 kamera dhe 100 mijë forca policore!(FOTO)

39
0
SHPËRNDAJE

Meka gjatë kryerjes së haxhit, monitorohet me mbi pesëmijë kamera dhe 100 mijë forca policore.

FOTO:

MEKA3 MEKA2 MEKA 1 MEKA4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.