Ballina Shëndeti Mendonte se kishte qumësht gjiri shumë të mire meqë fëmija po shtonte...

Mendonte se kishte qumësht gjiri shumë të mire meqë fëmija po shtonte në peshë, por ajo që rezultoi ishte e frikshme

31
0
SHPËRNDAJE

Mamaja e fëmijës më të shëndoshë në botë ka zbuluar se si ajo kishte frikë nga shtimi i peshës së tij.

Luis Manuel Gonzales është 10-muajsh dhe peshon (28 kg). Mjekët nuk e dinë ende se pse i riu Luis Manuel është kaq i madh. Meksika e udhëheq botën në obezitetin e fëmijërisë dhe diabetin, dhe Gonzales është një shembull ekstrem i këtij dallimi të padëshiruar…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.