Ballina Freski Mëshironi njerëzit në Tokë do t’ju Mëshiroje Zoti që është në Qiell!(FOTO)

Mëshironi njerëzit në Tokë do t’ju Mëshiroje Zoti që është në Qiell!(FOTO)

116
0
SHPËRNDAJE

Menca ku mbi 50 fëmijë ushqehen, bëjnë mësimet dhe transportohen për në shtëpitë e tyre të largëta, Profeti Muhamed thotë:” Mëshironi njerëzit në Tokë do t’ju Mëshiroje Zoti që është në Qiell!- shkruan Elvis Naci, njohton Freskirinore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.