Miliarderi saudit u tregon gazetarëve “burgun” luksoz (Video)

44
0
SHPËRNDAJE

Princi Alwaleed bin Talal është liruar pasi u mbajt disa muaj brenda në hotelin e e tij Ritz-Carlton në Riad, njofton BBC, përcjell Syri.net. Ai dhe disa miliarderë dhe princa të tjerë u arrestuan në kuadrin e një goditjeje që iu dha korropsionit nga mbretëria.

Vetëm pak orë para se të lirohej, princi Alwaleed bin Talal u bëri gazetarëve një xhiro në “burgun” e tij për t’u hequr dyshimet se ishte torturuar.

Princi si fillm tregoi këpucët e tij të tenisit.
Ju ftojmË ndiqni VIDEON

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.