Ballina Jeta Mjekët i rekomandojnë të ulë peshë, ai gjenë zgjidhjen! (FOTO)

Mjekët i rekomandojnë të ulë peshë, ai gjenë zgjidhjen! (FOTO)

56
0
SHPËRNDAJE

Mjekët i rekomandojnë të ulë peshë, ai gjenë zgjidhjen! (FOTO)

Pesha e tepërt do ju bëj problem gjatë gjumit dhe ndenjes, i thuan mjekët njeriut më të trashë. Por, ai gjenë zgjidhjen, shih foton:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.