SHPËRNDAJE

Banorët e fshatit Shajkoc të Podujevës në pasditën e së dielës kanë hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Ata menjëherë kanë njoftuar Policinë e Kosovës e cila ka dalë në vendngjarje dhe ka siguruar hapësirën e cila gjendet afër shtëpive të banuara.

Informimi.net ka siguruar video nga kjo ngjarje, ndërsa ka marr vesh se tashmë KFOR-i dhe FSK-ja janë nisur për të dal në vendngjarje dhe për të asgjësuar mjetin e dyshuar shpërthyes në mënyrë të kontrolluar.

 

 

NA SHKRUANI NË:
info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.