SHPËRNDAJE

Kanë dalur pamjet e para të ngjarjes tronditëse në sulmit në shkollën e Floridas, ku kanë humbur jetën persona, në mesin e tyre nxënës dhe personel i shkollës.

Pamjet e kapura nga kamera amatore e celularit të një nxënësi u transmetuan nga Sky News, dhe aty shihet autori i masakrës, Nicolas Cruz, i cili i detyroi nxënësit të shtrihen përtokë, ndërsa në një moment shihen nxënësit me duar përpjetë, të cilët dridhen.

Pamjet janë vërtetë shokuese, ndërsa masakra e tmerrshme ka shtyrë qytetarët që të marrin nisma kundër aramatosjes së civilëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.