Ballina Jeta Mos bëni atë që serbët presin, forca Berisha

Mos bëni atë që serbët presin, forca Berisha

32
0
SHPËRNDAJE

image

Deputeti socialist, Pandeli Majko, i ka kushtuar një status ndeshjes së nesërme, Shqipëri-Serbi, e cila do të luhet në “Elbasan Arena”.

Ai u ka bërë thirrje tifozëve që të mbështesin kombëtaren e tyre, por mos të përsërisin sjelljen e serbëve dhe atë që ata bënë ndaj kombëtares shqiptare.

Ai e ka quajtur kombëtaren, një ndër më të mirat në historinë e shqiptarëve.

REKLAMO FALAS

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.