Ballina Jeta Mosngritja e duarve për ta lutur dhe falënderuar Zotin të ndërlidhej me...

Mosngritja e duarve për ta lutur dhe falënderuar Zotin të ndërlidhej me dhimbjet a ndezjet e muskujve të bicepsit (mishikve)…

41
0
SHPËRNDAJE

Historikisht prijësit tanë shtetëror apo politik në emër të përparimit dhe zhvillimin, padrejtësisht dhe paarsyeshëm kanë mohuar dhe braktisur fenë. Përkundër kësaj, sërish përgjatë rrjedhave historike qemë popull i pazhvilluar, nënçmuar dhe shpeshherë lehtë i përdorshëm për interesat e huaja. Unë do të doja që mosngritja e duarve për ta lutur dhe falënderuar Zotin të ndërlidhej me dhimbjet a ndezjet e muskujve të bicepsit (mishikve)! – shkruan në profilin e tij Iljasa S, transmeton freskirinore.

Besoj dhe shpresoj se i njihni kush janë në FOTO ?!

TAIP ERDOGAN SHQIPERI

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.