Ballina Islam Nderohet nga shokët dhe fshati i tij Hafizi më i ri 14...

Nderohet nga shokët dhe fshati i tij Hafizi më i ri 14 vjeçar… / FOTO

28
0
SHPËRNDAJE

Maroko: Kështu, me një manifestim tepër gazmor nderohet nga shokët dhe banorët e fshatit të tij hafizi i ri 14 vjeçar i cili ka përfunduar mësimin e tërë Kur’anit përmendësh. Mashallah.

Përshtati: Hoxhë Zekerija Rushani , freskirinoreHAFIZI ME I RI 2 MAROKO

MAROKO HAFIZI 14

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.