SHPËRNDAJE

Në emisionin Shqiptarët për Shqiptarët një vend dhe rëndësi të veçantë i është përkushtuar edhe pavarsisë së Kosovës. Teksa flet për pavarsinë e Kosovës mendja të shkon tek familja heroike Jashari.

Në klipin e publikuar në emision tregohet qartë sakrifica që familja Jashari kaloi për të pasur një Kosovë të pavaruar. Në të dallohet edhe vizita që Elvis Naçi ka kryer në familjen heroike Jashari. Ai thekson se nesër është pavarsia e Kosovës dhe kjo datë na emocionon të gjithëve. Familja Shqiptare po bashkohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.