Ballina Freski Në sprova dhe në sëmundje ka mirësi dhe shpërblime nga Zoti

Në sprova dhe në sëmundje ka mirësi dhe shpërblime nga Zoti

35
0
SHPËRNDAJE

Në sprova dhe në sëmundje ka mirësi dhe shpërblime nga Zoti

Ligjeroi: Afet Beadini

Hutbe: Kadir Miniri (min.30)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.