Ballina Jeta Në të ardhmen, fëmijët nën 16 vjeç, nuk do mund të …

Në të ardhmen, fëmijët nën 16 vjeç, nuk do mund të …

31
0
SHPËRNDAJE

Në të ardhmen fëmijët nën 16 vjeç, nuk do mund të posedojnë profile në rrjetet sociale. Ligji që pritet të miratohet në të ardhmen nga Bashkimi Europian, ku rrjetet sociale nuk do mund ti shfletojnë fëmijët nën 16 vjeç, siç është FACEBOOK, SNAPCHAT, TWITTER dhe InstaGRAM.

PËRKTHEU FRESKIRINORE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.