Ballina Jeta Në Zherovjan dhe Pirok pa rrymë deri nesër, shkak aksidenti i rëndë

Në Zherovjan dhe Pirok pa rrymë deri nesër, shkak aksidenti i rëndë

48
0
SHPËRNDAJE

Njoftim
Njoftohen të gjithë bashkfshatarët e Pirokit se për shkak tē një aksidenti të ndodhur në rrugën për në fshatin Zherovjan për momentin si pasojë e këputjes së shtyllës së rrymës nuk do të ketë rrymë deri nesër pasdite njoftim nga EVN-maqedoni..
Elhamdulilah të gjithë udhëtarët janë jashtë rrezikut për jetë, shkruhet në faqen Pirok në facebook, përcjellë freskirinore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.