SHPËRNDAJE

Një fëmijë shtatëvjeçar është rënduar rëndë pasi është goditur nga një makinë rreth orës 18 në rrugën “20” në fshatin Saraj.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se fëmijën e ka goditur një makinë “Seta Ibica” me targa të Shkupit, të drejtuar nga A.T, (60) nga Shkupi.

Pas aksidentit, fëmija me një makinë tjetër është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar këndime të rënda trupore dhe është mbajtur për kurim.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB-së Shkup.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.