SHPËRNDAJE

Policia Kosovës ka njoftuar se dje në fshatin Banullë të Lipjanit në orën 10:45 një mashkull K/Shqiptar ka informuar se një shtëpi të cilën e kishte në përkujdesje është përfshirë nga zjarri.

Njësit relevante kanë dal në vend të ngjarjes dhe zjarrfikësit kanë arritur që ta shuajnë zjarrin.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale nuk ka të lënduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.