Ballina Gjëra interesante O shoku im, edhe gjumi është bërë monoton, ska as ëndrra te...

O shoku im, edhe gjumi është bërë monoton, ska as ëndrra te reja më…!!

13
0
SHPËRNDAJE

U takova me një mik timin dhe pasi u përshëndetëm dhe u ulëm, ndër pyetjet që ia bëra: Si i ke punët më gjumin, se ti flen shumë ?
Ma ktheu: O shoku im,, edhe gjumi është bërë monoton, ska as ëndrra te reja më…!!

Përshtati Ragmi D.

Freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.