Ballina Dita e Xhuma-Project Padrejtësia/VIDEO/Project Jumu’ah

Padrejtësia/VIDEO/Project Jumu’ah

50
0
SHPËRNDAJE
Shqipron ef.Saramati
Shqipron ef.Saramati
Shqipron ef.Saramati

Te nderuar miq te portalit Freskirinore, ne saje te projektit te xhumase ju sjellim Hutben e kesaj jave nga hoxha i nderuar Shqipron ef.Saramati.

Tema per te cilen flet hoxha ne Hutbe, ka te beje pikerisht per PADREJTESINE, qe ne kohen e sodit shohim se shume padrejtesi po behen. Por, se kujt i behen padrejtesi, flet vet hoxha ne hutbe, edhe ate: Padrejtesia ndaj Allahut, ndaj njeri tjetrit dhe ndaj Vetvetes.

Per me teper, shikoni VIDEO ligjeraten.
MOS NGURONI, eshte vetem 12min… Prandaj freskohuni per nje cast!

 

 

 

___VIDEO______Project Jumu’ah_______Shqipron ef.Saramati______

_____________

Project Jumu’ah/ Freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.