SHPËRNDAJE

I lidhur vetëm me një litar, dhe pas asnjë mjet tjetër sigurie duket të kalojë lumin Drinos për të mbërritur tek shtylla. Këto pamje të frikshme vijnë nga Gjirokastra.

Në këtë video të publikuar nga “Balkanweb” shfaqen momente nga ndërhyrja në terren e elektricisteve, të cilët punojnë për të riparuar rrjetin e dëmtuar elektrik, në mënyrë që të furnizohet me drita edhe Lunxhëria.

Elektricistit i duhet të kalojë këto sakrifica, duken rrezikuar seriozisht jetën pas situatës së krijuar nga përmbytjet.rr

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.