SHPËRNDAJE

Klinika e syve dhe ajo e Kardiologjisë tashmë nga sot janë me drejtues të ri, mëson ekskluzivisht Agjencia e lajmeve Zhurnal

Kështu, Hristijan Duma tashmë është emëruar si drejtor në Klinikën e syve ndërsa Zhan Zimbakov është emëruar Drejtor i klinikës së kardiologjisë.

Që të dy këto drejtori mjaft të rëndësishme të sistemit shëndetësorë ishin në duart e Aleancës për shqiptarët ndërkohë që kanë përfunduar që të dyja në duart e LSDM-së dhe kuadër i tyre nga sot do të drejtojnë këto dy klinika.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.