SHPËRNDAJE

Vërshimet e lumit që u rritën për shkak të reshjeve të shiut, bllokuan furgonin që po transportonte pasagjerë dje rreth orës 18:00 në Zall Bastar, këtu në kryeqytet.

Fatmirësisht pasagjerët dhe shoferi mundën të dilnin nga mjeti dhe shpëtuan pa asnjë lëndim. Moti i keq kishte rritur prurjet në këtë lum, duke e bërë të pamundur kalimin në anën tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.