Ballina Dita e Xhuma-Project Pejgamberi a.s kishte mirëkuptim për gjynahqarët / Ligjëron Afet ef Beadini /...

Pejgamberi a.s kishte mirëkuptim për gjynahqarët / Ligjëron Afet ef Beadini / Projekti i XHumasë

56
0
SHPËRNDAJE

Ktheni kokën kah qielli i kaltër, bukurinë e çdo peme, rrezet e diellit në fytyrën tuaj dhe madhështinë e hënës deri sa lind…

Ju sjellim ligjëratën e ditës së Xhuma, projekt ky që realizohet në bashkëpunim me Xhaminë Hamza dhe gjitha Video ligjëratat i gjeni të vendosura nē portalin www.freskirinore.com
•••Ligjērues: Afet ef.BEADINI•••

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.