Ballina Jakup Asipi Pejgamberi alejhi selam: Kur të norvozoheni merrni abdes, sepse shejtani është i...

Pejgamberi alejhi selam: Kur të norvozoheni merrni abdes, sepse shejtani është i krijuar nga zjarri dhe uji e shym atë

59
0
SHPËRNDAJE

jakup asipi 1Pejgamberi alejhi selam ka thënë: “Kur të norvozoheni merrni abdes, sepse shejtani është i krijuar nga zjarri dhe uji e shym atë.”

Kurse sot populli jonë qka bënë kur t’norvozohet? E dhez një cigare, Jo o popull nuk shymet zjarri me zjarr!

  • Hoxhë Jakup Asipi (Allahu e mëshiroftë)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.