Ballina Dita e Xhuma-Project Për çdo vepër që bën, dije se të sheh Zoti, edhe pse...

Për çdo vepër që bën, dije se të sheh Zoti, edhe pse ti Atë nuk e sheh /VIDEO/

64
0
SHPËRNDAJE

O Zot, më mundëso që Të të falënderoj për të mirat Tuaja që na i dhurove mua dhe prindërve të mi dhe që të bëj vepra të mira që Ti i pëlqen, e me mëshirën Tënde më fut në mesin e robërve Tuaj të mirë”. (En-Neml: 19)

“O Zot, më fal nga ana Yte pasardhës të mirë, vërtet, Ti je Dëgjues i lutjes”. (Ali Imran: 38)

Tema me të cilën këtë xhuma hoxha i nderuar e shtjelloi, ka të bën me atë se  Për çdo vepër që bën, dije se të sheh Zoti, edhe pse ti Atë nuk e sheh.Për më tepër ju sjellim Video-Ligjëratën!

Ligjërues: Hoxhë AFET ef.BEADINI

Vëndi: XHAMIA HAMZA Dobërdoll-Gostivar Maqedoni

Linku Direkt: https://www.youtube.com/watch?v=yOq7iqgU33Y

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.