SHPËRNDAJE

Gjatë fundjavës do të rikthehen ndeshjet e kampionateve për klube të shteteve evropiane.

Futbolldashësit do të jenë dëshmitar të pesë super ndeshjeve pesë kampionatet kryesore të kontinentit tonë.

Derbi do të zhvillohet në shtetin gjerman, po ditën e shtune, me fillim në ora 18:30 do të ballafaqohen Bayern Munich dhe Borussia Dortmund.

Takimi kryesor zhvillohet në ligën elitare italiane, ku do të takohen Juventus dhe Milan të shtunën në ora 20:45.

NA SHKRUANI NË:
info@freskirinore.com

Paris Saint-Germain dhe Monaco do të takohen të shtunën me fillim në ora 21:00 në kuadër të finales së Kupës së Ligës.

Barcelona si mysafire do të ketë punë të vështirë të shtunën kur në ora 20:45 luan kundër Sevillës.

Takimi i së dielës në ora 17:00 mes Chelseat dhe Tottenham Hotspurit përfundon edhe një javë të me plot ballafaqime të forta në kontinentin evropian. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.