Ballina Kuize Pjesa e II-të / Kuiz Diturie °”RAMAZAN 2014 ” – LUAJ TANI

Pjesa e II-të / Kuiz Diturie °”RAMAZAN 2014 ” – LUAJ TANI

51
0
SHPËRNDAJE

kuiz1fr2[slickquiz id=14]

Dhe keshtu, nqse e kalon fazen e pare te KUIZIT, do te del ky Rezultat: “URIMEEE, kalon në FINALE!!!“, do presesh LINKUN tjeter te KUIZIT i publikuar ne portal, ku te drejte pjesemarrje do kene vetem FINALISTET qe kaluan me sukses pjesen e I-re ose te II-te te KUIZIT, ku finalja do te zhvillohet ne netet e fundit te muajit RAMAZAN inshaAllah!

-Anasjelltas, nqse te del ky rezultat: “Na vjen keq! Keni provuar pjesen e I-re?” ju nuk futeni ne finale dhe ju jepet mundesia te provoni ne pjesen e I-RE(CLICK)*!

______

REZULTATET LIVE (KLIKO KETU)

Ja EMRAT e personave që do marrin pjesë në FINALEN e madhe-netëve te fundit te RAMAZANIT:

1.Bekim Ismaili
2.Ilir zaimi
3.titto velanova
4.Visar Ademi
5 Faruk Ramadani
6.Hasan
7.Davud
8.Suad Iseni
9.Agan Shabani
10.Arti arti
11.Alban Mala
12.Artan Abdiu
13.Arianit Mala
14.Bujamin Asipi
15.Seid Neziri
16.Hedon Islami
17.Sulejman Haliti
18.Besar Sallmani
19.Leonora Jonuzi
20.niti  

21.Sevdi Ismaili

*** Do jeni te informuar për linkun ku do luani ju finalist

 

*Pjesemarres te lartpermendur per me shume info , ju lutem kontaktoni STAFIN

Ne fund lajmi per FITUESIT e “KUIZIT RAMAZANI 2014” do publikohet ne portal, ku do u jepet dhurate edhe njekohesisht do u ndahet mirenjohje!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.