Ballina Ramazani Portali Freskirinore ua uron festën e KURBAN BAJRAMIT

Portali Freskirinore ua uron festën e KURBAN BAJRAMIT

49
0
SHPËRNDAJE

Portali Freskirinore ua uron vizitorëve  dhe të gjithë besimtarëve islam festën  “Bajrami i Kurbanit”, me urimet më të mira në jetën e tyre dhe në mesin e familjeve të tyre.image

“Namazi im, kurbani im, jeta ime dhe vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.” [Kuran,En-nam:162]

Zot i Mëshirshëm!
Na jep dituri të dobishme! Mos na lejo të na mashtrojë suksesi! Por as suksesi të na dëshpërojë!
– Lusim ZOTIN që edhe këtë vit festa e Bajramit të jetë e mbarë dhe e suksesshme për të gjithë besimtarët.

Me respekt,
Stafi FR
Www.freskirinore.coM

image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.