SHPËRNDAJE

Pas një jave me mot kryesisht të butë dhe pranveror, mëngjesi i sotëm ka sjellë edhe reshje të borës.

Gjatë ditës së sotme temperaturat do të lëvizin nga 2 deri në 8 gradë, kurse reshjet e borës mund të përzihen me reshje të shiut.

Ndërsa në dy ditët e fundit të javës, të enjten dhe të premten pritet që temperaturat të zbresin në minus gradë celsius.

Data e sotme, 20 marsi shënon edhe ditën e parë të pranverës.

info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.