Ballina Shëndeti Qeveria Turke ka dërguar në Kosovë 80 kirurg profesionist me të gjitha...

Qeveria Turke ka dërguar në Kosovë 80 kirurg profesionist me të gjitha pajisjet e veta të cilët janë duke kryer operime të rënda pa asnjë pagesë për popullin Kosovarë në QKUK.

50
0
SHPËRNDAJE

 

  • Qeveria Turke ka dërguar në Kosovë 80 kirurg profesionist me të gjitha pajisjet e veta të cilët janë duke kryer operime të rënda pa asnjë pagesë për popullin Kosovarë në QKUK.

 

  • I jemi mirënjohës presidentit Erdogan dhe popullit turk.

 

  • Edhe pas provokimeve të individëve për prishjen e marrëdhënieve mes dy vendeve, Turqia si asnjëherë më parë tregon se gjithmonë ka qenë, është dhe do të jetë pranë popullit të Kosovës.

  • Allahu qoftë i kënaqur me Turqinë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.