Ballina Xhumaja Rinia palestineze duke kaluar muret për të shkuar në xhuma në xhaminë...

Rinia palestineze duke kaluar muret për të shkuar në xhuma në xhaminë Aksa

34
0
SHPËRNDAJE

Muri i Berlinit ka ra dhe është bashkuar Evropa.

Izraeli ndërton mure ti ndaj muslimanët nga xhamia e tyre shenjtë Mesxhidul-Aksa…
Mirëpo vullnetin e rinisë nuk e ndal asgjë…
Rinia palestineze duke kaluar muret për të shkuar në xhuma në xhaminë Aksa…
Allahu e liroftë sa më shpejtë!
image

® Mos i bëj vetëm ‘LIKE’ këtij postimi por SHPËRNDAJE pasi dikush mund të ketë nevojë ta lexoje sot!

Të gjitha të drejtat e rezervuara © freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.