Ballina Jeta Selam me një foto për Blerand Stavileci

Selam me një foto për Blerand Stavileci

29
0
SHPËRNDAJE

Allahu te ruajt ty dhe familjen, Stavilecin Allahu e udhezoft. Ishin keto disa nga fjalet ne foton e Naimit.

© 2015, FRESKIRINORE. All rights reserved.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.