Ballina Dita e Xhuma-Project Sëmundjet e kohës si smira, zilia dhe urrejtja nuk na lejojnë të...

Sëmundjet e kohës si smira, zilia dhe urrejtja nuk na lejojnë të përmirësohemi në jetë…

66
0
SHPËRNDAJE

Semundjet e kohes si smira, zilia dhe urrejtja nuk na lejojne te permiresohemi ne jete, per kete arsye cdo njeri qe deshiron te persoset ne jete duhet te merret me te metat e tij dhe jo te nderhyje ne jeten e te tjereve! Per te arritur kete miresi na mjafton i Madhi Zot!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.