Ballina Freski Senzacionale: Doktori me stetoskop e gjen sa para ka pacienti në kuletë

Senzacionale: Doktori me stetoskop e gjen sa para ka pacienti në kuletë

34
0
SHPËRNDAJE

Një senzacion i vërtetë ka ndodhur në vendin tonë, ku një mjek ja ka kontrolluar kuletën një pacienti dhe ia ka treguar fiks sa para ka në të, pacienti ka ngelur i habitur, nga burimet e sigurta të Boomerang-ut thuhet se pacienti ka filluar të  përdorë ilaçe kundër habisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.