Ballina Jeta Shërbimi i mysafirëve është dëshmi e besimit, andaj të kujdesemi për ta. 

Shërbimi i mysafirëve është dëshmi e besimit, andaj të kujdesemi për ta. 

23
0
SHPËRNDAJE

Shërbimi i mysafirëve është dëshmi e besimit, andaj të kujdesemi për ta. 
Të kujdesemi Për vëllezërit që na vijnë nga gurbeti.
Allahu ua shtoftë udhëzimin dhe bereqetin dhe ua ruajtë fëmijët!
B.H

® Mos i bëj vetëm ‘LIKE’ këtij postimi por SHPËRNDAJE pasi dikush mund të ketë nevojë ta lexoje sot!

|Ndalohet rreptësisht prodhimi i faqes pa kërkuar leje me shkrim| Të gjitha të drejtat e rezervuara © freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.